درباره ما

logo new

فروشگاه اینترنتی

تلکام الکترونیک | TELECOM ELECTRONIC

2

تلکام الکترونیک با 37 سال سابقه، از سال 1365 فعالیت خود را در زمینه واردات و توزیع قطعات الکترونیک آغاز نموده که با اتکاء به تجربه و بهره گیری از کادر مجرب، همواره در پی تامین به هنگام و حصول اطمینان از کیفیت بالا و قیمت مناسب قطعات مورد نیاز تولید کنندگان و ارائه بهترین و جدیدترین محصولات رقابتی بر طبق استانداردهای صنعتی، از کارخانجات صاحب نام می باشد. 

این شرکت آماده ارائه هر گونه خدمات فنی و بازرگانی در صنایع مخابراتی و الکترونیکی، تهیه ماشین آلات، دستگاه‌ها و تجهیزات الکترونیکی و نیز ارائه کاملترین خدمات مدیریت زنجیره تامین جهت پاسخگویی به موقع به مشتریان است. تمرکز بر بهبود و پیشرفت مستمر، آموزش منابع انسانی و تبدیل آنها به منابع بسیار ارزشمند جهت ترفیع نیازهای مشتریان، جلب رضایت و حفظ منافع آنان از جمله استراتژی های این شرکت می باشد. از طرفی، امکان جستجو، قیمت گیری و خرید قطعات مورد نیاز صنعتگران، خصوصاً  قطعات “کمیاب” از اقصی نقاط جهان و تحویل کالا به تولید کنندگان محترم در اسرع وقت وجود دارد.

تلکام الکترونیک همچنین در زمینه ساخت و مونتاژ انواع PBC  (بردهای مدار چاپی) در خارج از کشور، از 2 لایه تا 16 لایه با بهره گیری از جدیدترین متد و دستگاههای پیشرفته و تحویل در اسرع وقت با استاندارد IPC_A600F  Class II  جهت سرعت بخشیدن در تولید و کاهش هزینه ها در راستای افزایش رقابت سالم، توانمند است. در ضمن مشاوره خرید کالا حمل از مبدا و ترخیص و نیز کلیه امور مرتبط از جمله توانایی های دیگر بازرگانی سینکی می‌باشند.

از جمله صنایع تحت پوشش فعالیتها و خدمات تلکام الکترونیک عبارتند از:

صنایع مخابرات، سیستم های توزین، سازندگان لوازم خانگی، UPS، شارژر و منابع تغذیه، سیستم‌های حضور و غیاب،  تابلو فرمان، صنایع آسانسور، دستگاههای جوش و برش، تجهیزات امنیتی و حفاظتی، سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی، قطعات الکتریکی، ابزار دیجیتالی، در بازکن های تصویری، محافظ های برق خانگی، اتوماسیون صنعتی، ابزار دقیق، کنترل درب‌های اتوماتیک، سیستمهای سنجش و … 

اهداف و ماموریت تلکام:  ایجاد یک ارتباط سالم و بلندمدت در جهت دستیابی به تجارت بر پایه اعتماد است. و همچنین رقبا، شرکای بسیار ارزشمندی هستند که باعث موفقیت یک سازمان نظام‌مند می شوند. یک مدیریت با تفکر باز به ایجاد کانالهای ارتباطی در سطوح مختلف سازمان کمک می کند، که حسن تعلق افراد به سازمان را افزایش می دهد.

با همکاری، تعامل و آرامش به رویارویی با هرگونه مشکلات و چالشهای کنونی و احتمالی آینده می پردازیم.

امید است که با امکانات ما و یاری شما، بتوانیم گامی موثر در راستای کمک به صنعت الکترونیک کشورمان برداشته باشیم.

2

برندهای ما